Staff search

Search results

Phone
+358447028477
Email
Heli.Abdel-Rahman@xamk.fi
Department
Kulttuurin koulutusyksikkö
Heli Abdel-Rahman
Lecturer
+358447028477
Heli.Abdel-Rahman@xamk.fi
Email
Marco.Abrunhosa.Cardoso@xamk.fi
Department
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Marco Abrunhosa Cardoso
Lecturer (part-time)
Marco.Abrunhosa.Cardoso@xamk.fi
Phone
+358504777791
Email
Lotta.Achren@xamk.fi
Department
Hallinto- ja laatupalvelut
Lotta Achrén
Data Analytics Development Coo
+358504777791
Lotta.Achren@xamk.fi
Phone
+358504671420
Email
Jani.Ahde@xamk.fi
Department
Informaatioteknologian koulutusyksikkö
Jani Ahde
Lecturer
+358504671420
Jani.Ahde@xamk.fi
Phone
+358504127829
Email
Tiina.Aho@xamk.fi
Department
Liikunta- ja kuntoutusalan koulutusyksikkö
Tiina Aho
Senior Lecturer
+358504127829
Tiina.Aho@xamk.fi
Phone
+358447028321
Email
Jaana.Ahokas@xamk.fi
Department
TKI-palvelut
Jaana Ahokas
Project Specialist
+358447028321
Jaana.Ahokas@xamk.fi
Phone
+358447028416
Email
Peter.Ahokki@xamk.fi
Department
Kymilabs
Peter Ahokki
Concrete Laboratory Technician
+358447028416
Peter.Ahokki@xamk.fi
Phone
+358406206863
Email
Heidi.Aholainen@xamk.fi
Department
Ravintolapalvelut
Heidi Aholainen
Restaurant Chef
+358406206863
Heidi.Aholainen@xamk.fi
Phone
+358447028218
Email
Aarni.Ahtola@xamk.fi
Department
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Aarni Ahtola
Senior Lecturer
+358447028218
Aarni.Ahtola@xamk.fi
Email
Elsa.Ahvenainen@xamk.fi
Department
Kiinteistöpalvelut
Elsa Ahvenainen
Trainee
Elsa.Ahvenainen@xamk.fi
Phone
+358447028216
Email
Tarmo.Ahvenainen@xamk.fi
Department
Yhteisten opintojen koulutusyksikkö
Tarmo Ahvenainen
Principal Lecturer
+358447028216
Tarmo.Ahvenainen@xamk.fi
Phone
+358447028591
Email
Jenni.Aikio@xamk.fi
Department
Opetuksen hallinto ja kehittäminen
Jenni Aikio
Executive Director, Student Un
+358447028591
Jenni.Aikio@xamk.fi
Phone
+358504737111
Email
Maria.Ajanto@xamk.fi
Department
Sosiaali- ja terveysalan Mikkelin koulutusyksikkö
Maria Ajanto
Senior Lecturer
+358504737111
Maria.Ajanto@xamk.fi
Phone
+358504780801
Email
Eeva.Ala-Krekola@xamk.fi
Department
Logistiikan ja merenkulun koulutusyksikkö
Eeva Ala-Krekola
Senior Lecturer
+358504780801
Eeva.Ala-Krekola@xamk.fi
Phone
+358504303477
Email
Tapani.Alastalo@xamk.fi
Department
Logistiikan ja merenkulun koulutusyksikkö
Tapani Alastalo
Senior Lecturer
+358504303477
Tapani.Alastalo@xamk.fi
Phone
+358447028450
Email
Elias.Altarriba@xamk.fi
Department
Logistiikka ja merenkulku
Elias Altarriba
Project Manager
+358447028450
Elias.Altarriba@xamk.fi
Phone
+358504371095
Email
Nenne.Amnell@xamk.fi
Department
Kestävä hyvinvointi
Nenne Amnell
RDI Specialist
+358504371095
Nenne.Amnell@xamk.fi
Email
Ana.Andreescu@xamk.fi
Department
harjoittelija
Ana Andreescu
Ana.Andreescu@xamk.fi
Phone
+358447028762
Email
Jarkko.Ansamaki@xamk.fi
Department
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Jarkko Ansamäki
Senior Lecturer
+358447028762
Jarkko.Ansamaki@xamk.fi
Email
Anni.Antila@xamk.fi
Department
Kulttuurin koulutusyksikkö
Anni Antila
Lecturer
Anni.Antila@xamk.fi
Phone
+358447028805
Email
Anna-Kaarina.Anttolainen@xamk.fi
Department
Terveysalan ja ensihoidon koulutusyksikkö
Anna-Kaarina Anttolainen
Senior Lecturer
+358447028805
Anna-Kaarina.Anttolainen@xamk.fi
Phone
+358504728993
Email
Evangelia.Antzaka@xamk.fi
Department
Opiskelija- ja hakijapalvelut
Evangelia Antzaka
Coordinator
+358504728993
Evangelia.Antzaka@xamk.fi
Phone
+358406105912
Email
Essi.Arkko@xamk.fi
Department
Ravintolapalvelut
Essi Arkko
Restaurant Worker
+358406105912
Essi.Arkko@xamk.fi
Phone
+358405380961
Email
Niko.Arola@xamk.fi
Department
Xentre - yrittäjyyden ja innovaatioiden yksikkö
Niko Arola
Project Manager
+358405380961
Niko.Arola@xamk.fi