Ihmiset työskentelvät toimistolla

Löydä Xamkin työntekijä

Hakutulokset

Puhelin
+358447028477
Sähköposti
Heli.Abdel-Rahman@xamk.fi
Yksikkö
Kulttuurin koulutusyksikkö
Heli Abdel-Rahman
Tuntiopettaja
+358447028477
Heli.Abdel-Rahman@xamk.fi
Sähköposti
Marco.Abrunhosa.Cardoso@xamk.fi
Yksikkö
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Marco Abrunhosa Cardoso
Sivutoiminen tuntiopettaja
Marco.Abrunhosa.Cardoso@xamk.fi
Puhelin
+358504777791
Sähköposti
Lotta.Achren@xamk.fi
Yksikkö
Hallinto- ja laatupalvelut
Lotta Achrén
Data-analytiikan kehittämiskoo
+358504777791
Lotta.Achren@xamk.fi
Puhelin
+358504671420
Sähköposti
Jani.Ahde@xamk.fi
Yksikkö
Informaatioteknologian koulutusyksikkö
Jani Ahde
Tuntiopettaja
+358504671420
Jani.Ahde@xamk.fi
Puhelin
+358504127829
Sähköposti
Tiina.Aho@xamk.fi
Yksikkö
Liikunta- ja kuntoutusalan koulutusyksikkö
Tiina Aho
Lehtori
+358504127829
Tiina.Aho@xamk.fi
Puhelin
+358447028321
Sähköposti
Jaana.Ahokas@xamk.fi
Yksikkö
TKI-palvelut
Jaana Ahokas
Hankeasiantuntija
+358447028321
Jaana.Ahokas@xamk.fi
Puhelin
+358447028416
Sähköposti
Peter.Ahokki@xamk.fi
Yksikkö
Kymilabs
Peter Ahokki
Betonilaborantti
+358447028416
Peter.Ahokki@xamk.fi
Puhelin
+358406206863
Sähköposti
Heidi.Aholainen@xamk.fi
Yksikkö
Ravintolapalvelut
Heidi Aholainen
Kokki
+358406206863
Heidi.Aholainen@xamk.fi
Puhelin
+358447028218
Sähköposti
Aarni.Ahtola@xamk.fi
Yksikkö
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Aarni Ahtola
Lehtori
+358447028218
Aarni.Ahtola@xamk.fi
Puhelin
+358447028216
Sähköposti
Tarmo.Ahvenainen@xamk.fi
Yksikkö
Yhteisten opintojen koulutusyksikkö
Tarmo Ahvenainen
Yliopettaja
+358447028216
Tarmo.Ahvenainen@xamk.fi
Sähköposti
Elsa.Ahvenainen@xamk.fi
Yksikkö
Kiinteistöpalvelut
Elsa Ahvenainen
Harjoittelija
Elsa.Ahvenainen@xamk.fi
Puhelin
+358447028591
Sähköposti
Jenni.Aikio@xamk.fi
Yksikkö
Opetuksen hallinto ja kehittäminen
Jenni Aikio
Toiminnanjohtaja
+358447028591
Jenni.Aikio@xamk.fi
Puhelin
+358504737111
Sähköposti
Maria.Ajanto@xamk.fi
Yksikkö
Sosiaali- ja terveysalan Mikkelin koulutusyksikkö
Maria Ajanto
Lehtori
+358504737111
Maria.Ajanto@xamk.fi
Puhelin
+358504780801
Sähköposti
Eeva.Ala-Krekola@xamk.fi
Yksikkö
Logistiikan ja merenkulun koulutusyksikkö
Eeva Ala-Krekola
Lehtori
+358504780801
Eeva.Ala-Krekola@xamk.fi
Puhelin
+358504303477
Sähköposti
Tapani.Alastalo@xamk.fi
Yksikkö
Logistiikan ja merenkulun koulutusyksikkö
Tapani Alastalo
Lehtori
+358504303477
Tapani.Alastalo@xamk.fi
Puhelin
+358447028450
Sähköposti
Elias.Altarriba@xamk.fi
Yksikkö
Logistiikka ja merenkulku
Elias Altarriba
Projektipäällikkö
+358447028450
Elias.Altarriba@xamk.fi
Puhelin
+358504371095
Sähköposti
Nenne.Amnell@xamk.fi
Yksikkö
Kestävä hyvinvointi
Nenne Amnell
TKI-asiantuntija
+358504371095
Nenne.Amnell@xamk.fi
Sähköposti
Ana.Andreescu@xamk.fi
Yksikkö
harjoittelija
Ana Andreescu
Harjoittelija
Ana.Andreescu@xamk.fi
Puhelin
+358447028762
Sähköposti
Jarkko.Ansamaki@xamk.fi
Yksikkö
Xamk liiketalouden koulutusyksikkö
Jarkko Ansamäki
Lehtori
+358447028762
Jarkko.Ansamaki@xamk.fi
Sähköposti
Anni.Antila@xamk.fi
Yksikkö
Kulttuurin koulutusyksikkö
Anni Antila
Luento-opettaja
Anni.Antila@xamk.fi
Puhelin
+358447028805
Sähköposti
Anna-Kaarina.Anttolainen@xamk.fi
Yksikkö
Terveysalan ja ensihoidon koulutusyksikkö
Anna-Kaarina Anttolainen
Lehtori
+358447028805
Anna-Kaarina.Anttolainen@xamk.fi
Puhelin
+358504728993
Sähköposti
Evangelia.Antzaka@xamk.fi
Yksikkö
Opiskelija- ja hakijapalvelut
Evangelia Antzaka
Suunnittelija
+358504728993
Evangelia.Antzaka@xamk.fi
Puhelin
+358406105912
Sähköposti
Essi.Arkko@xamk.fi
Yksikkö
Ravintolapalvelut
Essi Arkko
Ravintolatyöntekijä
+358406105912
Essi.Arkko@xamk.fi
Puhelin
+358405380961
Sähköposti
Niko.Arola@xamk.fi
Sosiaalinen media
Yksikkö
Xentre - yrittäjyyden ja innovaatioiden yksikkö
Niko Arola
Projektipäällikkö
+358405380961
Niko.Arola@xamk.fi
Sosiaalinen media