Juvenian henkilöstöä. Viisi henkilöä aurinkoisessa säässä keskustelemassa.

Juvenian henkilöstön yhteystiedot

Puhelin
+358504751837
Sähköposti
Heidi.Aska-Randelin@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Heidi Aska-Randelin
TKI-asiantuntija
+358504751837
Heidi.Aska-Randelin@xamk.fi
Puhelin
+358401418836
Sähköposti
Ville.Eerikainen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Ville Eerikäinen
Tki-asiantuntija
+358401418836
Ville.Eerikainen@xamk.fi
Puhelin
+358406847702
Sähköposti
Susan.Eriksson@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Susan Eriksson
Erikoistutkija
+358406847702
Susan.Eriksson@xamk.fi
Puhelin
+358504734912
Sähköposti
Krista.Hahtala@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Krista Hahtala
TKI-asiantuntija
+358504734912
Krista.Hahtala@xamk.fi
Puhelin
+358405415096
Sähköposti
Essi.Helin@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Essi Helin
Projektitutkija
+358405415096
Essi.Helin@xamk.fi
Puhelin
+358503370209
Sähköposti
Veronica.Hellstrom@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Veronica Hellström
TKI-asiantuntija
+358503370209
Veronica.Hellstrom@xamk.fi
Puhelin
+358503438389
Sähköposti
Helina.Juurinen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Helinä Juurinen
Tki-asiantuntija
+358503438389
Helina.Juurinen@xamk.fi
Puhelin
+358407749246
Sähköposti
Heikki.Kantonen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Heikki Kantonen
Tki-asiantuntija
+358407749246
Heikki.Kantonen@xamk.fi
Puhelin
+358504399486
Sähköposti
Kristiina.Korjonen-Kuusipuro@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Kristiina Korjonen-Kuusipuro
Erikoistutkija
+358504399486
Kristiina.Korjonen-Kuusipuro@xamk.fi
Puhelin
+358505668550
Sähköposti
Jani.Lehtinen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Jani Lehtinen
TKI-asiantuntija
+358505668550
Jani.Lehtinen@xamk.fi
Puhelin
+358405716685
Sähköposti
Aki.Lintumaki@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Aki Lintumäki
Projektitutkija
+358405716685
Aki.Lintumaki@xamk.fi
Puhelin
+358503125094
Sähköposti
Marita.Mattila@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Marita Mattila
Projektipäällikkö
+358503125094
Marita.Mattila@xamk.fi
Puhelin
+358404827178
Sähköposti
Marja.Moisala@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Marja Moisala
Projektitutkija
+358404827178
Marja.Moisala@xamk.fi
Puhelin
+358504002877
Sähköposti
Emmi.Nykanen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Emmi Nykänen
Tki-asiantuntija
+358504002877
Emmi.Nykanen@xamk.fi
Puhelin
+358505262582
Sähköposti
Johanna.Pirinen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Johanna Pirinen
Projektipäällikkö
+358505262582
Johanna.Pirinen@xamk.fi
Puhelin
+358447028832
Sähköposti
Jaana.Poikolainen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Jaana Poikolainen
Tutkimuspäällikkö
+358447028832
Jaana.Poikolainen@xamk.fi
Puhelin
+358401927974
Sähköposti
Sanna-Mari.Poyry@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Sanna-Mari Pöyry
Tki-asiantuntija
+358401927974
Sanna-Mari.Poyry@xamk.fi
Puhelin
+358406233082
Sähköposti
Antti.Rantaniva@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Antti Rantaniva
Projektipäällikkö
+358406233082
Antti.Rantaniva@xamk.fi
Puhelin
+358401440348
Sähköposti
Jarmo.Rinne@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Jarmo Rinne
Erikoistutkija
+358401440348
Jarmo.Rinne@xamk.fi
Puhelin
+358503124983
Sähköposti
Jussi.Ronkainen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Jussi Ronkainen
Tki-yksikön johtaja
+358503124983
Jussi.Ronkainen@xamk.fi
Puhelin
+358504415995
Sähköposti
Henna.Rama@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Henna Rämä
TKI-asiantuntija
+358504415995
Henna.Rama@xamk.fi
Puhelin
+358405968045
Sähköposti
Kari.Saari@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Kari Saari
Projektitutkija
+358405968045
Kari.Saari@xamk.fi
Puhelin
+358504732527
Sähköposti
Elisa.Suominen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Elisa Suominen
Projektipäällikkö
+358504732527
Elisa.Suominen@xamk.fi
Puhelin
+358401626713
Sähköposti
Sari.Tuuva-Hongisto@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Sari Tuuva-Hongisto
Tutkimuspäällikkö
+358401626713
Sari.Tuuva-Hongisto@xamk.fi
Puhelin
+358505744926
Sähköposti
Saara.Vauhkonen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Saara Vauhkonen
Projektipäällikkö
+358505744926
Saara.Vauhkonen@xamk.fi
Puhelin
+358404868279
Sähköposti
Annastiina.Vesterinen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Annastiina Vesterinen
Projektipäällikkö
+358404868279
Annastiina.Vesterinen@xamk.fi
Puhelin
+358504389806
Sähköposti
Antti.Vaisanen@xamk.fi
Yksikkö
Nuorisoalan tutkimus- ja kehittämisyksikkö Juvenia
Antti Väisänen
Tki-asiantuntija
+358504389806
Antti.Vaisanen@xamk.fi